Ванна "Суха іммерсія"

Метод сухої імерсії з'явився в результаті розробок космічної медицини, але завдяки високій результативності тепер він застосовується у реабілітації дітей з тяжкими діагнозами.
Сутність методу полягає в створенні для тіла відчуття невагомості. Досягається воно зануренням пацієнта в товщу води "сухим" способом.
Для цього беруть водоізолюючу, еластичну плівку, розстилають ії по поверхні води в спеціальній ванні. При зануренні у водне середовище плівка щільно облягає тіло, що не дозволяє шкірі контактувати з водою. При цьому рідина усією своєю товщею рівномірно тисне на тіло.

Метод сухої імерсії рекомендований в комплексній реабілітації:
● недоношеним малюкам
● дітям з неврологічною або руховою патологією (синдромом гіперзбудливості або пригноблення, гіпертонусу)
● дітям з ДЦП
● малюкам з периферичними набряками
● дітям з серцево-судинними захворюваннями.

Унікальність сухої імерсії в повній відсутності медикаментозної дії і побічних ефектів.
За умовою регулярності процедури, результативність висока навіть в найскладніших випадках.
"Підвішений" стан тіла у воді забезпечує ідеальний розподіл сили тяжіння, а це істотно знижує тонус скелетних м'язів, особливо м'язів розгиначів, які напружені навіть при тривалому постільному режимі.
Прибираючи м'язові затиски, дитина може навчитися новим, правильним рухам прямоходження. Окрім цього суха імерсія правильно перерозподіляє кровотік в тілі та покращує імунні процеси.
Процедуру треба проводити за годину до годування і не менше, ніж за годину після. Тривалість сеансу від 15 до 40 хвилин. При цьому курс процедур не можна дробити. Оскільки ефект імерсії накопичувальний, то робити її треба щодня, або з перервою максимум в один день.

Перші результати вражають майже відразу, проте революційні досягнення можна побачити не раніше 10-го заняття.
Безконтактне занурення неймовірно розслабляє. Відсутність прямого торкання з рідиною знімає страх потонути. Вода такої самої температури, як й тіло огортає комфортно та затишно. Завдяки цьому імерсія для малюків — це не лише корисно, але і дуже приємно.
Спробуйте і ви,
запишіться на процедуру сухої імерсії
в Aqua Baby Spa!
+380975080302 (Viber)
м.Хмельницький
вул. Гетьманська 1 (Озерна. Рухаючись з центру за озером 1й поворот праворуч, будинок Парфенон)
Карта: https://goo.gl/maps/QssqAjyEezirSfhY7
Ім`я
Ваш номер телефону (Viber)
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності http://babyspa.km.ua/privacypolice
Made on
Tilda