Плавання в
індивідуальній ванні

Купання у ванні обов'язкове для всіх новонароджених. Але це всього лише гігієнічна процедура. Ми пропонуємо наповнити її новим змістом і зробити більш корисною і продуктивною. Раннє плавання в ванні - це повноцінні фізичні тренування з немовлятком вже на перших тижнях життя.
Переваги від цього:
  • зміцнення імунітету
  • регулювання сну і апетиту дитини
  • профілактика кольок, що вже давно доведені на практиці

Запишіться на акватренування. Користь і рухоме навантаження від раннього плавання в ванні такі ж самі, як і від занять в басейні. Причому у віці до 3-х місяців таких обсягів "тренувальної бази" для малятка більш, ніж достатньо.
Водні процедури турбують молодих батьків завжди. Вони можуть надмірно хвилюватися, а діти це завжди відчувають. Довіряючи вашого маленького плавця фахівцеві ви уникнете можливих помилок.
Заняття у ванні займають до 30 хвилин, їх можна доповнити сеансом масажу. Наші інструктори дуже люблять дітей і знаходять підхід до кожного малюка. Подаруйте своїй дитини правильну зустріч з водою!
Записуйтесь на перше заняття!
+380975080302 (Viber)
м.Хмельницький
вул. Гетьманська 1 (Озерна. Рухаючись з центру за озером 1й поворот праворуч, будинок Парфенон)
Карта: https://goo.gl/maps/QssqAjyEezirSfhY7
Ім`я
Ваш номер телефону (Viber)
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності http://babyspa.km.ua/privacypolice
Made on
Tilda